Which Hogwarts house will you be sorted into?

RSS
poniedziałek, 30 grudnia 2013
Wstawiam miniaturkę, którą napisałam dziś. Nie potrafię się wytłumaczyć dlaczego nie dodaje nic nowego. Może wena mnie opuściła? Przepraszam was i składam spóźnione życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne. Oby wam się wiodło lepiej i szczęśliwiej, i obyście byli zdrowi. Ponieważ bez zdrówka to ani rusz! Jeszcze raz przepraszam i wstawiam miniaturkę w nadziei, że jeszcze czasem, ktoś tu zagląda :)
niedziela, 27 października 2013
Dla zainteresowanych kolejny rysunek mojej siostry. Ja piszę, a ona rysuję :) Jak będę wydawać książkę wiem do kogo zgłosić się po okładkę. Co o tym sądzicie?
wtorek, 22 października 2013
Więcej w środku. Bez obaw. :D
poniedziałek, 01 lipca 2013
Przeklęty limit !
Nareszcie mam dla was rozdział. Jest on dedykowany tym wytrwałym czytelnikom, którzy nadal tutaj zaglądają i mają nadzieję, że ukarze się coś nowego. Przepraszam was z całego serca, że dopiero teraz, że w lipcu. Ale.. No cóż przyznaje się bez bicia, zachwyciłam się Grą o Tron i trochę olałam Harry'ego. Ale wracam! Jestem tutaj z powrotem :) Betowała cudowna i wytrwała S. Czyli od początku ta sama, wspaniała osoba ;D
środa, 24 kwietnia 2013
Jest kilka spraw które muszę wam napisać :)
piątek, 15 marca 2013
Ten rozdział jest moim zdaniem stanowczo dla czytelników którzy osiągnęli przynajmniej 16 rok życia. Ale w sumie wszyscy niepełnoletni (choć sama mam 17, zero logiki) czytają ten rozdział na własną odpowiedzialność. Ale, żeby nie było, że nie ostrzegam! Jest to rozdział zawierający sceny erotyczne. A poza tym to ogromne podziękowania dla lithiumaine ;* i to właśnie Tobie dedykuję ten rozdział! :) A i bym zapomniała! Ogromne, naprawdę ogromne podziękowania dla wszystkich którzy komentują. Nic nie jest w stanie zastąpić tego ciepła na serduszku, czytając wasze komentarze. Dziękuję!
czwartek, 14 lutego 2013
Musiałam pociąć.. ;/
Nie wiem jak wy, ale ja spędzam czas z moją ukochaną Walentynką - Dr. Housem :). Ogólnie gardzę Walentynkami, ale jak na ten uroczo, różowo, okropny dzień ten rozdział pasuje dość nieźle. Z resztą oceńcie sami. Przyszły rozdział będzie dość.. W każdym bądź razie nie dla dzieci ;) Miłego dnia i podziękowanie dla LithiumAine :* (kocham te nasze rozmowy!)
wtorek, 12 lutego 2013
No.. Ferie się zaczęły, czasu dużo więcej, więc i nowy rozdział ;) Podziękowania dla LithiumAine (jakby ktoś się pytał to ta sama beta od samego początku). I cierpliwości, ten najciekawszy wątek już niedługo, obiecuje!
 
1 , 2 , 3 , 4